2013 m. sausio 26 d., šeštadienis
2013 m. sausio 19 d., šeštadienis
Labukas, visiems, taigi štai man labiausiai patinkanti vaikinų nuotrauką, jūs puikiai žinote visų jų veidus, kur kas stovi, tad tikrai atsakymą žinosit. Tad rašykit jį į komentarus, pirmosios dvi gaus po parkelį, juos padalinsiu, nes taip bus dvi laimėtojos, na kodėl tokia paprasta užduotis, nes noriu tiesiog atsidėkoti, už tai, kad skaitėte šį puslapį, ir buvote su manim visus tuos mėnesiu. Tad jai galit prie atsakymo parašykit savo nuomonę apie puslapį, ar jis jums patiko, ko truko, ką labiausiai mėgote, na ką nors panašaus, taigi va nuotrauka:

Sekmės, lauksiu jūsų atsakymų :)
-Bučkis, Rugilė :*
2013 m. sausio 18 d., penktadienis
2013 m. sausio 5 d., šeštadienis

Na ką, jau reiks eiti kurt užduočių jums, bet galvoju, galvoju, gal tuos parkelius padalinti, kadangi jų yra du, tai išsiųsti juos dviem skirtingom panelėm? Tada būtų didesnė tikimybė laimėt...Na, rašykit komentaruose ką manot. Na, o aš dar galvoju šį vakarą daryti twitcamą, būtų žiūrinčių? Čia ant vakaro, kokiam pusvalandžiui, tai va, rašykit komentaruose :). Kadangi jau senai bežiūrėjau 1D nuotraukas weheartit.com tinklapyje šiandien tai padariau. Ir na nustebau, nes vaikinai labai daug kur nuvargę, be šypsenų, pikti, arba fotosesijų foto, arba senos, kas vyksta? Visai nebesigaudau....Čia dėl barnių tarp grupės narių? Dėl Haylor?
-Rugilė
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)

