One Direction Lithuania
2013 m. balandžio 10 d., trečiadienis
Sveiki! Va, užbėgau čia, nes noriu pranešti, jog turbūt, šią vasarą, forum cinemas kino teatre, rodys 1D filmą, tai ką? Lėksim žiurėt! Nors nebesu directioner'e vis tiek, laukiu, nesulaukiu, šio filmo premjeros.
http://www.youtube.com/watch?v=2ands0XvSnU
https://www.facebook.com/forumcinemas/posts/158586704303368
-Rugilė
Naujesni pranešimai
Senesni pranešimai
Pradinis puslapis
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)