2013 m. balandžio 10 d., trečiadienis


Sveiki! Va, užbėgau čia, nes noriu pranešti, jog turbūt, šią vasarą, forum cinemas kino teatre, rodys 1D filmą, tai ką? Lėksim žiurėt! Nors nebesu directioner'e vis tiek, laukiu, nesulaukiu, šio filmo premjeros.



-Rugilė