2012 m. gruodžio 18 d., antradienis

Labas, kas naujo pas jumis? Atleiskit, kad nieko naujo neįkeliam....Pirma nėra laiko, antra nėra minčių, ir kas svarbiausia yra sunku rašyti apie grupę, apie kurią visai nieko nesidomi, tad noriu jūsų pagalbos. Aš galvoju, kad aš prisijungių tik svaitgaliais ir atostogų dienom, ir įrašysiu istorijos dalį. Ar tinks taip jum?
-Rugilė

6 komentarai:

  1. Tinka, ka paarysi, bet sis puslapis bus forever man geriausias, ir jus visos trys buvot geriausios, tai kas belieka laukt naujos istorijos.. gaila kad tik tiek

    AtsakytiPanaikinti
  2. nors zinau kad niekad nekomentuodavau, tik viska stebedavau,bet visiskai sutinku su Kamile norisi kazkaip ant jusu pykt kad taip darot, bet beiseina... tad laukiam istorijos

    AtsakytiPanaikinti
  3. ieva, nera čia ištikrųjų ir ko pykti, juk aš nespeceliai jums prisipažinau, kad nebesidomiu One Direction, dėl to, kad man neįdomų. Čia būtų tas pats jei tau reikėtų rašyti apie kažkokią grupę, apie kurią tu nesidomi. Tad, aš nuoširdžiai jums prisipražinau, nes nenorėjau jūsų apgaudinėti ir sakyti, va nerašau į puslapį, nes neturiu laiko. Tiesa ta, kad jais nebesidomiu ir neturiu ką pasakyti. Dėkoju toms skaitytojoms kurios suprato, mane ir lauks istorijos dalių :) !

    AtsakytiPanaikinti
  4. tai laukiam labai istorijos daliu ir beje tu kuriai kazkoki video ar parodysi ji kadanor mums? labai labai noreciau ji pamatyti

    AtsakytiPanaikinti
  5. aha, tad einu rašyti istorijos, o dėl video tai pamirškit, nebenoriu juo pasidalinti, pasiliksiu sau geriau ir beto jis dar nebaigtas

    AtsakytiPanaikinti