2012 m. gegužės 26 d., šeštadienis


-ISTORIJA (49 DALIS)
...-Zayn'ai, atleisk, bet aš tavęs nesirinksiu. Aš su Hariu ir viskas.- pasakiau.
-Tu tuo tikra Arjia?- paklausė Haris.
-Nu baikit, kaip kokie vaikai prie manęs pristojot, Hari mes būsim amžinai, o dėl Zayn'o, man nesvarbu.
-O, man tai svarbu, jis man labai svarbus žmogus.
-Na ir kas? Tu man svarbesnis nei Zayn'as.
-Mums neverta tęsti santykius, nes jau kelintą kartą įvyksta įvairiausios nesamonės, tai su Bela, tai su Justin'u. Tai ką renkiesi?
-Nu tave, Hari! Kiek galiu kartoti?
-Ne.
-Tai tavęs tipo rinktis negalima?
-Neverta, nes Zayn'as tave myli labiau.
Taip supykau, ant Hario, kad sušukau:
-Nu ir eik tu na**ui, Hari! Renkuosi Zayn'ą. Dabar patenkintas?- pyktai paklausiau.
-Taip, ačiū.
Ir jis išėjo. O aš likau su Zayn'u.
-Čia Hario mintis, nemano- tarė jis.
-Kokia nesamonė....
-Aš tą patį manau, bet jau nieko nepakeisi.
-Pakeisiu.
-Tai ką žadi daryti.
-Susigrąžinti Harį.- pasakiau.
-O tai kaip aš?
-Tavo gyvenime, tikrai atsiras geresnių už mane....

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą