Laba visiems ! Net nežinau kokios nuotaikos būti , nes labai liūdna ir graudu dėl to , kad mūsų mažylis , myliausias Zayn'ukas dėl kožkokios Plastic Bieber daunės ištrynė savo twitterį . Kas nematėt , bet abejoju ar yra tokių , tai va pažūrėkite .
Tai va čia paskutinis Zayn'o pranešimas.
Manau ji tinka šiai akimirkai https://www.youtube.com/watch?v=wVyggTKDcOE :)
Atleiskit , kad nebuvau prisijungus šiandien , yra daug bėdų. :(
O dabar, kad neliūdėtumėme įkelsiu linksmų nuotraukyčių:p
Šiandien :p

Gražus, ir nauja šukuosenytė berods :)

:))

Manau čia Niallas šiandien :p

O kur Harriukas ?:)

Žudantis žvilgsnis:))

Ramios panikės :)

Gerai tiek vakrėliui , man kažaip nuotaikos neliko po tos dainos :) Myliu jus Directionierės:*

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą