Sveikučiai, na va ir baigėsi atostogos, vėl į mokyklą... Tai va, šiandien klausiau M-1 top'ų ir kiek girdėjau:
14 vietoje - More Than This
2 vietoje - Live While We Young
Na, o čia keletas nuotraukų:
Nematyta (bent jau man) :)

Tvarkos gražuoliai :)

Liam is my Batman :D

Koooks mielas ir rimtas :)))

Su fanėmis vakar :)



Judesiuke visi :D

Fainuolis :)



-Rugilė
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą