2012 m. lapkričio 13 d., antradienis

Sveikučiai noriu jūsų atsiprašyti, kad nerašau. Niekaip man neišeina gerai mokytis, tai va situacija nepavydėtiną, pc įjungia tik 30min. nieko nespėju. Tai va pranešu tiek, kad pirmadienį 22h per Lietuvos Ryto tw rodys "Amerikos muzikos apdovanojimus 2012" ir anonse rašė, kad bus One Direction vaikinai. Tad nepamirškit pažiūrėt. Sėkmės jums, labai labai myliu (žiauriai noriu parašyt istorijos dalį, bet nebėr laiko.... :((() Na, iki :*

-Rugilė :(((

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą