A klausėt vaikinukų , per BBC kanalą , man tai nėjo , taip buvo liūdnai , draugės laukia klauso , o aš ... Nu bet kaip nors . pasidalinkit kuo nors ką ten tiek pasakojo mūsų meilės : p

Zuika :\




durniuoja mažiai :p

kalbam ,kalbam :p
Nu kokia man faini man tie plaukučiai Liam'o :)
sena , bet tai koks elegentas , katu katu :p

susijuokė :p

čia šnd ryte :)






pirma mintis , kieno, kur ten ta ranka :DD

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą