Auč...
Argi jie nemieli? :))

Palyginkit čia
ir čia, kokie gražuoliai :)

Pirma pažiūrėjus pagalvojau, kad Louisas yra apkabinęs Eleanorą, ir, kad nėra Hario. Bet kai suvokiau, kad ten Haris, nusišypsojau. Senai bemačiau juos taip susikabinusius...

-Rugilė
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą