2012 m. spalio 2 d., antradienis

 
 
Šauni ta alfa  ....  :))) Kam reikia taip rašinėti , jug Haris jau nuo sekmadienio yra La ir jam tattoooo terūpi , o Zayn'as savo namuose  :))
 
 
 
 
Zayn'as pasižiūri ir tik tada  :DDD
 
 
 
Nors ir nedaug įkėlaiu , ber reikia man bėgti ruoštis  , labanaktukas , ryt nebūsiu :P
 
 
404123_504777746214194_1129167880_n_large

3 komentarai: