Šauni ta alfa .... :))) Kam reikia taip rašinėti , jug Haris jau nuo sekmadienio yra La ir jam tattoooo terūpi , o Zayn'as savo namuose :))
Zayn'as pasižiūri ir tik tada :DDD
Nors ir nedaug įkėlaiu , ber reikia man bėgti ruoštis , labanaktukas , ryt nebūsiu :P
Nesveiki tie alfa!
AtsakytiPanaikintiPritariu, lopai tie alfa!
AtsakytiPanaikintiLopų, lopai :/ O Kriste :))
AtsakytiPanaikinti