-2 ISTORIJA (4 DALIS)
...Atidarius kambarėlio duris, besibučiuodami kritom ant mažos sofkutės. Jis manim pradėjo nurenginėti aš jį taip pat. Jau po kelių minučių aš buvau tik po liemenėlės, ir taip kaip Haris tik su apatiniais. Mes vis dar pašėlusiai bučiavomės, kol aš jį greit patraukiau.
-Ką mes darom?
-Na, bučiuojamės.
-Bet juk aš tavęs nepažystu...ne, ne aš išeinu.- tariau besimaunant suknelę.
-Palauk, aš noriu...- nutilo jis.
-Kas?- paklausiau
-Aš noriu atsiprašyti. Nesusilaikiau, tiesiog įsimylėjau tave iškart kai pamačiau. Ir visą laiką kai bendravom, tu man neatrodei iš tų kurios sureikšmintų tai, kad aš žvaigždė....
-O man atrodo, kad tu nori tik su manim pasimylėt, o jau paskui pamesti.- pasakiau ką iš tiesų galvojau.
-Ne tikrai, aš netoks,- prisiekinėjo jis.
-Aha, jūs visi tokie vienodi,- tariau aš ir išėjau iš kambario...
Sorry, už trumpą dalį ir tai, kad retai beprisijungiu, bet tai tikrai greit baigsis, mat dabar yra daug reikalų. Beje ačiū tau Emilija, kad padedi :****
Na, o čia nuotraukike, kurią jau tikrai esat matę. Bet vistiek pasidžiaukim, tuo kaip gražiai Haris išaugo:
Na, o aš ir laukiu tų 10,000. Jau galvoju ką čia padarius, tad manau, kad įkelsiu gerą, ilgą dalį, arba kelias, bus žaidimų, faktų, prizų, tad skaitom, prisijungiam :)
Beje, ar klausot top'ų? Jungiam : http://www.m-1.fm/tiesiogiai/
Ir aš vis dar laukiu klausimų.


Komentarų nėra:
Rašyti komentarą