Taigi, bent jau aš pastebėjau, kad vaikinukai pradėjo kitaip rengtis, kad ir šiam koncerte:
Seniau būdavo taip spalvotai ir visokiais marškiniais, žaketais, maikutėm visokiom. O dabar tai šaaaast ! Ir jau kaip matau užaugo jie. Nebe tokie spalvoti...
Visada apsirūpinęs. Ir keliais telefonais ir keliais akiniais...:DDD
Na, o kadangi, 10,000 tai į komentarus rašykit savo nuomonę apie puslapį. Pirmos trys pakomentavusios gaus arba trumpą istoriją arba nuotrauką, tad parašydamos savo nuomonę, parašykit ko norėtumėt. Labai lauksiu komentarų :)



Komentarų nėra:
Rašyti komentarą