2012 m. liepos 24 d., antradienis

Taigi, bent jau aš pastebėjau, kad vaikinukai pradėjo kitaip rengtis, kad ir šiam koncerte:
Seniau būdavo taip spalvotai ir visokiais marškiniais, žaketais, maikutėm visokiom. O dabar tai šaaaast ! Ir jau kaip matau užaugo jie. Nebe tokie spalvoti...

Visada apsirūpinęs. Ir keliais telefonais ir keliais akiniais...:DDD

Na, o kadangi, 10,000 tai į komentarus rašykit savo nuomonę apie puslapį. Pirmos trys pakomentavusios gaus arba trumpą istoriją arba nuotrauką, tad parašydamos savo nuomonę, parašykit ko norėtumėt. Labai lauksiu komentarų :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą