Bet kodėl Jūs išvis nebekomentuojate ? Nebeįdomu ? :o

Kiek žinau tai Jie čia prieš skridį , o kur skrido nežinau :(

Čia biški feisbuke radau , nukopinau , bet negalėjau neįkelti :DD

Mieliausi su fane vakar :p

Net nemačiau šitos fotkytės :p

Vaikinai prieš skridį :)
Ištirpau :)

Žinoma :*

Gerai išmąstytą :)

Sveikas :)))))))))))

Gerai dabar tiek lekiu tvarkytis , vėliau parašysiu , nepamirškim topų klausyti :p
Emilija.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą