Eik į šonąąąąą , nežudyk manęs

Harry , jaučiu jai su ja būtum tai varinetum kelias naktis ir vsio , nieko gero iš jos :DD pasistenkim nestumti ant jos :p

awww

Biški pakopinau sori , nu bet koks fainas tas mūsų šleivakojis :*

norėjo pergalės :p

čia Zayn'as ? :P

Biški pakvietė čiuvelis čia pas save :))

:DDD

:D

Ledinis mano bachūrėlis, ane ?
:)

Ciucikai


Taip atrodo , va klausau savo kito tėtuko :P


Va tiek :)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą