Pavydėti, pavydėti :)


nesirūpina , kad fanės blūsta , nea ne :))))))

su fane šiandien , kai pasirašinėjo , pavyduu :)

iš arčiau :)

arti :p

ir Lietuvoje surastų , kur užlipti :p

omaigad :o

aukštai , aukštai :) mano sapne

kartu būnant ir mane išmokė :))

Vokietijoje :)

kokie triūsikėliai :p

kiek žinau tai per meilučio gimtadienį :p

atkalę normaliai :p

koks rimtas :)

žodžiai , apie pupių nekalbu :)

tai žinojau , bet dar nerašiau , čia pakopinsiu , bet taip miela , juk berniukai fanes vadina " mūsų mergaitės " :)) bučiukai mūsų berniukams :*** nuostabiausias faktelis

guud :*

mano darbelis :DD
nežmoniškai didėja :))

okey , visoms :*
nežudyk , ok ?

dauguma , sako , kad Zayn'as pasikeitė , gerai gal Mažis ir pasikeitė , bet Jis nepasidarė koks narkomanas , nenusigėrė .. kas , negerai ? pasikeitė , nes nusidažė sruogą , gavo dar nuostabesnį balselį , tai yra ištobulino , nu ir kur tas pasikeitimas ką
? aprangėlė tuputį pasikeitė , bet nedaugiau , Jis buvo , yra ir bus Zayn'ukas OSUM :*
? aprangėlė tuputį pasikeitė , bet nedaugiau , Jis buvo , yra ir bus Zayn'ukas OSUM :*

Tegu svajonės tampa realybe , o realybė svajone :)

va paėmiau keletą :)



Komentarų nėra:
Rašyti komentarą