Vienos iš naujesnių nuotraukų :p



Kiek supratau tai buvo koncertas Los Andžele :)

Tokioje salėje kiek supratau repetuoja :))

Los Andžele panelės :) o kur Perrie ?

Skanaus :*

Supraskim kaip norim :p
Koks meilus :p

Koks susirūpinęs ...


Aš žinau , kad Jų nepamiršiu :)

Harriuk'o smailas tobulas :)

Norėčiau tokių Simpsonų :D

Ema :)

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą