2012 m. birželio 8 d., penktadienis


-ISTORIJA (66 DALIS)
...Gyvenam siaubingai, negalim niekur išeiti. Aplink Hario namą apstoja pilną apsauginių. Mat pasirodo Bela turi teroristų grupuotę. Ją sudaro daug žmonių, tad bet kada gali kas nors nutinki. Tai sėdim dabar visi, ir laukiam kada viskas pasibaigs. 
-Dieve, man reikia į parduotuvę...-zyzė Niall'as.
-Ko tau reikia ten?- paklausė Liam'as.
-Maaaistoo, visas šaldytuvas tuščias, nėr ko valgyti, o aš toks alkanas.
-Niall'ai mes negalim išeiti iš čia, turim čia būti. Bet galim ko nors užsakyti.
-Gerai, norėčiau picos.
-Tuoj pasakysiu apsauginiui- tarė Liam'as.
Ir jis išėjo, o aš savo telefone gavau žinutę:
,,Nenori ten tupėti, nori viską baigti?'' Išeik pro galines duris."
Susimąsčiau... Jei išeičiau mane nušautų, bet juk aplink stovi apsauginai. Taigi aš saugi...
Niall'ai pica jau čia,- šūktėlėjo Liam'as.
 Ne tik jis prie jos puolė, bet ir kiti vaikinai, mat pasirodo visi buvo išalkę. O aš pasinaudojau galimybę, ir išsliūkinau prie galinių durų, man jas darant Haris griebė man už rankos.
-Arija, ką darai? Nori sukelti sau pavojų?- tarė jis.
-Jau ir taip visi esam pavojuje, blogiau nebus- atsakiau.
-Ko tu ten eini?- paklausė jis.
-Tiesiog užkniso čia sedėti.
-Tau čia nepatinka?
-Kam patiktų kelias dienas sėdėti, namie uždarytam, ir laukti, to kas niekada nesibaigs?- rėžiau aš.
-Tai užbaigs policija ir jau greit.-pasakė Haris.
-Ne policija tai užbaigs, o aš.
Tai pasakius, pravėriau duris ir mane pašovė...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą