2012 m. birželio 3 d., sekmadienis

Sveikučiai, šiandien labai gera mano nuotaika. Manau ji turėtų atsispindėti naujose istorijos dalyse....Nors ir One Thing daina užėme antrą vietą, vis vien džiaugiuosi, kad esam ne treti. Oras pas mane pajūrį vėsus, nors saulė šviečia, o pas jus? Čia keletas nuotraukų:
Kevinas ir jo draugai :D

Harry vakar :DD Tas vyriškas elgesys norint parodyti, ką moka...:DD

Oj, kaip pasikeitę :)

Dar vienas Luois'o kadras darytas pauglystėjė. Manau jis tikrai buvo labai pašėlęs kaip ir dabar :D


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą