http://www.15min.lt/naujiena/zmones/pop-muzika/gerbejos-selsta-is-dziaugsmo-popgrupe-one-direction-zino-kad-yra-tokia-salis-lietuva-28-227271
Čia keletas nuotraukų:
Gražiausias pasaulio garbanius :)
Čia mano klasiokai :DD
Na tiek šiandien, iki :*


Eilinį kartą fanės išmeta liemenėlę, man bent jau tikrai nelabai fainiai atrodo.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą