-ISTORIJA (87 DALIS)
...Mus pamatė Džekas. Jis nustebo ir išbėgo iš kambario. Bėgau paskui jį, prisigynus prašiau sustoti, jis atsisuko ir tarė:
-Nesitikėjau to iš tavęs. Aš šokiruotas.
Tai taręs jis priėjo prie manęs, čiupo mano ranką ir numovė žiedą.
-Jo tau neprireiks, padovanosiu geresnei už tave.- tai pasakęs jis įsidėjo žiedą į kišenę.
Po šių jo žodžių man buvo visiškai px, nes dabar susigrąžinau Harį.
-Na ir ieškok geresnės.- pasakiau ir grįžau į šventę.
Haris laukė manęs atsirėmęs į vartus.
-Eime noriu kai ką padaryti,- tarė jis.
Aš ėjau paskui jį. Prie scenos jis paėmė mano ranką ir tarė:
-Noriu pasakyti, tai visiems čia esantiems...
-Ką pasakyti?- paklausiau aš.
-Pamatysi, eime.
Mes užlipome ant scenos. Visi atsisuko į mus.
-Dar kartą sveikinu mūsų jubiliejetę su gimtadieniu, ir dar dėkoju jai už šią puikią šventę, kuriuos metu susigrąžinau savo senąją meilę.- tai taręs jis stipriai mane pabučiavo. O visi pradėjo ploti. Nulipę nuo scenos nuėjome prie kitų 1D vaikinų. Visi mane sveikino, klausė kaip gyvenu, tik Zayn'as į mane keistai žiūrėjo. Aš priėjau prie jo ir paklausiau.
-Kas yra?
-Noriu, kad žinotum tai....
-Ką žinočiau?
-Žinotum tai, kad prieš šį gimtadienį Haris kaip ir įprastą rytą atsibudo šalia Rouzės...
-Jie dar kartu?- nustebus paklausiau.
-Taip- atsakė Zayn'as.
-Bet kaip tai...-neturėjau žodžių tik nubėgau link savo mašinos ir ašarodama važiavau namo.

DAR!!!!
AtsakytiPanaikinti