2012 m. birželio 13 d., trečiadienis



-ISTORIJA (71 DALIS)
...Perskaičius žinutę pradėjau verkti. Mane apkabino Daniell'e ir tarė:
-Nesijaudink, po kelių dienų viskas pasikeis. Jis dabar yra labai supykęs ir rašo tokias nesąmones.
-Jis netoks, jis nemeluoja. Jis turi kitą!- atsakiau aš
-Iš kur žinai? Arija, tai tik žinutė. Ji nieko nereiškia.
-O man ji daug ką reiškia, prašau nuvežkit mane pas Harį.
-Gal palauk kelias dienas,- pasiūlė Rebeka.
-Noriu dabar prašau,- ašarodama pasakiau.
Sėdint mašinoje girdėjau tylų Rebekos ir Eleanoros pokalbį.
-Ji po tos komos visai pasikeitė,- tarė Eleanora.
-Aha, išvis tokia jautri pasidarė,- pritarė Rebeka
-Labai, gaila man jos.
-Jo, dėl veido, širdies, atminties praradimo...
Toliau nieko nesiklausiau. Ir dar be to privažiavom prie Hario namų.
-Eime,- padrąsinamu žvilgsiu į mane pažiūrėjus tarė Daniell'ė.
Pasibeldus, duris atidarė mergina.
-Sveikos, užeikit :)
-O pala, kas tu būsi?,- paklausiau aš.
-Hario mergina Rouzė. Atleisk, bet taip jau yra.- tarė ji.
Aš nukritau ant kelių ir pradėjau ašaroti. Tarpdurį pasirodė Haris.
-Hari, ji tavo mergina?- paklausiau.
Padėdamas man atsistoti jis atsakė.
-Arija, aš tau per daug keliu pavojų, tad palieku tave.
-Tu drįsti, taip ramiai pasakyti lyg niekur nieko- palieku tave. Ne...Aš tave myliu Harį...
-Žinau ir aš tave..bet mums nesaugu.
-Man nesvarbu.- pro ašaras pasakiau.
-O man svarbu, tad dabar palieku tave. Išeik....

-ISTORIJA (72 DALIS)
...-Aš niekur neeisiu. Amžinai būsiu su tavim.
-Jei Haris pasakė išeiti, tai ir išeik,- tarė Rouzė.
-Nesikišk tu debilę. Čia ne tavo reikalas.
-Prašau čia ne keikti mano merginos, Arija. Išeik.- pasakė Haris.
-Aš tavo mergina, o ne ji.
-Dėja, dabar ji vietoje tavęs...
Tai pasakęs Haris užtrenkė durimis.
Pradėjau jas trankyti, rėkti, kol nualpau....

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą