2012 m. birželio 10 d., sekmadienis


-ISTORIJA (67 DALIS)
...Sugėlė krūtinę, viskas pradėjo suktis. Sukniubus gulėjau ant Hario kelių jo akyse mačiau ašaras... Tada stiprus smūgis perėjo per kūną, ir mano akyse pasirodė baltą šviesa...
,,Po 2 mėnesių''
Prabudau ir prie savęs išvydau susijaudinusį daktarą, jis buvo labai gražus.
-Arija !- šuktelėjo ir apkabino mane.
-Gydytojau, kaip aš?- paklausiau.
-Gydytojau?- pasimetęs pakartojo jis.
-Sveika, sugrįžus Arija,- tarė įėjusi į palatą seselė.
-Kas man buvo?
-Į tave šovė. Kulka truputį kliuvo tavo širdį ir svarbų nervą. Dar be to krisdama stipriai susitrenkei galvą. Tad dabar daug ko neprisiminsi. Bet po kelių dienų atsigausi.
Mano apmąstymus nutraukė gydytojas.
-Aš nesu tas, apie ką tu manai. Aš esu tavo vaikinas Haris.- pasakė jis.
-Vaikinas?
-Taip.
-Nieko neprisimenu. Nepažįstu tavęs.
Tai išgirdęs Haris atsisėdo ant kėdes. Jo žvilgsnyje mačiau išgąstį. Vėliau atėjo dar keturi vaikinai. Visi labai gražus. Ir pasirodo su tais aš irgi pažystama. Tai kas su jais yra susiję prisiminiau, kad yra tokia grupė One Direction. Ir daugiau nieko. 
Bandydama viską prisiminti labai pavargau. Tad visiems išėjus aš užmigau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą